Громади Черкащини закликають до участі в конкурсі в межах програми USAID

Громади Черкащини закликають до участі в конкурсі в межах програми USAID

Телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) оголосили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Закликають до участі й територіальні громади Черкащини з населенням до 70 тисяч.

Учасниками можуть бути дієві громади, які прагнуть розвивати на місцях освіту, медицину, комунальну сферу, підприємництво, культуру, туризм.

Головна мета конкурсу – підтримати активні та дієві громади, розповісти на національному рівні про місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах, показати успішні ініціативи та фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проєкту.

Дієві згуртовані громади мають шанс виграти головний приз конкурсу – пів мільйона гривень на втілення важливої, актуальної місцевої ініціативи, яка сприятиме розвитку територіальної громади. Окрім того, 26 громад-фіналістів конкурсу отримають медійну підтримку, адже про них зніматимуть сюжети ICTV та СТБ.

На початковому етапі учасники повинні представити свої ідеї експертному журі та інтернет-авдиторії.

Подати заявку й дізнатися детальні умови участі в конкурсі можна на сайті otg.fakty.com.ua Реєстрація учасників триватиме до 30 квітня 2021 р.

За інформацією Черкаської ОДА

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x