Черговий скандал навколо секретаря міської ради Тренкіна?

Черговий скандал навколо секретаря міської ради Тренкіна?

28 квітня відбудеться розгляд апеляційної скарги, поданої Василем Монастирецьким, на рішення Соснівського районного суду. Постанова суду першої інстанції стосується скасування рішення про державну реєстрацію права власності останнього на земельну ділянку в Соснівці. Про це інформує сайт Апеляційного суду Черкаської області. 

Цей позов поданий прокурорами Черкаської місцевої прокуратури. Відповідно до тексту рішення депутати Черкаської міської ради своїм голосуванням у 2019 році наділили Василя Монастирецького земельною ділянкою у Соснівці за адресою Грузиненка, 22/4, площею 0,1 га. Ця земельна ділянка належить до території природно-заповідного фонду та має відповідне цільове призначення згідно з генеральним планом міста, повідомляє «18000».

 

Окрім земельної ділянки Монастирецького, аналогічні питання розглядаються у місцевих судах за позовами прокурорів і стосовно інших земельних ділянок, виділених протягом 2018−2019 років на території Соснівки.

Василь Монастирецький, у якого прокурори намагаються відібрати землю, пов’язаний із секретарем міської ради Юрієм Тренкіним. Саме на Монастирецького Тренкін переписав єдину фірму, яка була у його власності до моменту обрання на посаду секретаря міської ради. Також Монастирецький власник коштовного позашляховика BMW X7, яким нині користується Тренкін. Вартість позашляховика згідно з профільними ресурсами перевищує три мільйони гривень.

 

Зауважимо, що відповідно до актуалізації генерального плану, ухвалення якого нині активно лобіюється представниками місцевої влади, зокрема і секретарем ради Юрієм Тренкіним, землі розташовані у природно-заповідному фонді на території Соснівки переводяться із земель лісопаркової зони до категорії земель житлового фонду. Таке рішення дозволить проводити відповідне будівництво на цій території, а судді матимуть підстави для відмови прокурорам у задоволені їх позовів.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x