Понад 19 тисяч бійців регіону отримали допомогу із початку війни

Понад 19 тисяч бійців регіону отримали допомогу із початку війни

Із 2014 року, відколи в Україні розпочалася антитерористична операція, і до 2020 року матеріальну допомогу отримали 19 083 учасників АТО та членів їхніх сімей. Їм сплатили фінансову допомогу на понад 8,9 млн грн із обласного бюджету Черкащини. Про це інформують у пресслужбі Черкаської ОДА.

 

Загалом на Черкащині в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває на обліку 11 118 учасників антитерористичної операції. Вони мають статус учасника бойових дій. Також обліковано 985 осіб, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни. Статус члена сім’ї загиблого встановили 327 особам за загиблими військовослужбовцями під час проведення антитерористичної операції. Цим категоріям осіб надають пільги гарантовані державою.

– Ми надаємо належну соціальну підтримку нашим захисникам у межах визначених повноважень, як органів соціального захисту, – каже директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. – За рахунок коштів обласного бюджету в межах обласної комплексної програми «Турбота» цього року належну матеріальну допомогу отримали вже 22 учасники АТО на 11 тисяч гривень. Крім того, вже 2021 року здійснили виплату за рахунок коштів обласного бюджету одноразової грошової допомоги в розмірі 50 тис. грн одному члену сім’ї особи, смерть якої пов’язана з проведенням АТО в східних регіонах України.

 

Загалом на обліку в органах соціального захисту населення області перебуває 211 сімей осіб, смерть яких пов’язана з проведенням АТО в східних регіонах України. Із початку проведення АТО одноразова грошова допомога в розмірі 50 тис. грн виплачена 192 членам сімей на 9,6 млн грн.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x