Черкаський зоопарк планують оновити до липня

Черкаський зоопарк планують оновити до липня

Нові зони відпочинку, оновлене поглиблене озеро, вхід з турнікетами та електронний квиток мають з’явитися в Черкаському зоопарку вже в липні. Про це інформує департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Хід робіт із оновлення звіринцю проінспектувала заступниця міського голови Марина Гаркава.

Із липня планують ввести в експлуатацію нову вхідну групу до зоопарку, нові каси та термінали. Також запрацює портал із продажем електронних квитків, що дасть змогу відвідувачам із інших населених пунктів заздалегідь спланувати екскурсію до Черкас.

Директор зоопарку Євгеній Ван розповів, що в парку буде дві зони відпочинку і суттєво змінений та оновлений архітектурний вигляд.

За його словами, гості проходитимуть через турнікет, скануючи паперовий квиток або електронний на своєму ґаджеті. Це дасть можливість відслідковувати в реальному часі кількість відвідувачів, адже вхід та вихід буде окремо з різними турнікетами. А в час пандемії це особливо важливо, оскільки буде можливо контролювати кількість відвідувачів на території парку.

– Ми вирішили поглибити озеро до 6 метрів, бо раніше воно було лише метр завглибшки. А оскільки на ньому завжди багато птахів і, відповідно, багато біологічних відходів, то вода швидко забруднювалася, а влітку починала цвісти, зеленіти й набувати неприємного запаху. Тепер же через збільшення об’єму води такі процеси вдасться суттєво скоротити. До того ж, ми плануємо встановити автоматичну систему фільтрації води. А ще хочемо зробити невелику річку, що протікала б через усю територію зоопарку, – поділився планами реконструкції директор.

Також наразі друга та третя черга реконструкції зоопарку на етапі проєктування, це буде реконструкція тераріуму та зони птахів. Усе це буде зроблено за інвестиційні кошти від компанії «ROSHEN». Для розробки майстер-плану для зоопарку було залучено спеціалістів із Канади, Німеччини, Франції та Нідерландів.

– У Черкаському зоопарку заплановано будівництво багатьох цікавих об’єктів на новій території, якщо, звісно, депутатський корпус підтримає ініціативу і проголосує за виділення додаткової земельної ділянки. Наразі площа зоопарку – 3,7 гектари, проте вона може бути збільшена майже удвічі, – зазначає заступниця міського голови Марина Гаркава.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x