Медичні та соціальні працівники Черкас їздитимуть у тролейбусах безоплатно

Медичні та соціальні працівники Черкас їздитимуть у тролейбусах безоплатно

Безоплатний проїзд для медичних та соціальних працівників у міському електричному транспорті встановили у Черкасах. За це проголосував Черкаський міськвиконком. Про це інформують у пресслужбі Черкаської міської ради.

Відповідне доручення раніше давав міський голова Анатолій Бондаренко.

Згідно з рішенням виконкому, безоплатний проїзд надаватиметься для медичних працівників міських комунальних некомерційних підприємств та працівників (соціальних робітників, соціальних працівників та фахівців із соціальної роботи) бюджетної установи «Територіальний центр надання соціальних послуг м. Черкаси» та спеціалізованого закладу «Черкаський міський центр соціальних служб». Підставою для надання безоплатного проїзду є посвідчення.

 

«У час, коли в Україні лютує епідемія коронавірусу, саме на медиків та соціальних працівників припадає найбільше навантаження. Тому ми, як міська влада, маємо усіляко сприяти цим людям. У цьому випадку, безоплатний проїзд у тролейбусах дасть можливість лікарям і соцпрацівникам вільно пересуватися Черкасами», − зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x