Запрацювала система відеоспостереження «Безпечна Черкащина»

Запрацювала система відеоспостереження «Безпечна Черкащина»

Нову комплексну систему відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечна Черкащина» презентували 21 квітня в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області. Про це інформує пресслужба ГУНП.

Зараз до системи «Безпечна Черкащина» інтегровано 202 камери відеоспостереження, із яких 31 камера – з можливістю розпізнавати номерні знаки транспортних знаків та 171 оглядова.

Розбудова загальнообласного комплексу та загальноміських систем відеоспостереження за світовими стандартами на базі сучасної платформи дасть можливість здійснювати централізоване збереження відеоданих, що забезпечить аналітичну обробку інформації та створить умови для її використання різними категоріями користувачів.

Об’єднання  з іншими регіонами в єдину комплексну систему відеоспостереження дозволить оперативно отримувати інформацію про події в інших містах та селах Черкащини із застосуванням аналітичних функцій, що значно розширить можливості поліції при охороні громадського порядку та розкритті злочинів по гарячих слідах.

На презентації проєкту були присутні начальник ГУНП в Черкаській області Михайло Куратченко, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, депутати Черкаської міськради Владислав Пустовар та Віктор Євпак, голова Черкаської облради Анатолій Підгорний, директор ТОВ «Інженіринг-аналітика» Валерій Клебан, очільниця Уманської міськради Ірина Плетньова та заступник голови Черкаської ОДА Віктор Гусак.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x