Черкащанка перемогла на конкурсі “Вчитель року – 2021”

Черкащанка перемогла на конкурсі “Вчитель року – 2021”

Катерина Молодик, вчителька гуманітарно-правового ліцею здобула перемогу у фіналі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року”. Про це написав у своєму фейсбуці Ігор Волошин, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Цьогорічний конкурс проходив у чотирьох номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література».

Наша Катерина Молодик стала найкращою в Україні у номінації “Українська мова та література “.

Фіналістом поважного конкурсу також став відомий в місті чудовий вчитель трудового навчання гімназії #9 Коля Цимбал. Микола Петрович переміг у номінації “вчитель-новатор”. Окремі вітання та щира подяка колективу Дев’ята Гімназія та Ірина Топчій!

Офіційні підсумки всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» підбивали онлайн. Упродовж трьох тижнів, з 1 до 22 квітня, тривали відбірковий та фінальний етапи заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Відбірковий етап визначив 12 найкращих учителів у кожній з номінацій. За результатами фінальних змагань стали відомі імена переможців та лауреатів конкурсу.

Основними конкурсними випробуваннями фіналу стали «Методичний практикум», «Урок» та «Майстер-клас», а для керівників закладів освіти – «Фасилітаційна сесія» та «Проєкт».

Щорічний всеукраїнський конкурс «Учитель року» започатковано Указом Президента України 29 червня 1995 року N 489/95. Метою конкурсу визначено, зокрема, популяризацію кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності. Переможцям присвоюється звання «Заслужений вчитель України».

За двадцять шість років конкурс «Учитель року» об’єднав чимало талановитих педагогів, став платформою для спілкування і педагогічних ініціатив.

У наступному 2021/2022 навчальному році конкурс «Учитель року» буде проводитися в номінаціях (наказ МОН від 31.05.2018 № 549): «Основи правознавства», «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво».

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x