Почесний Генеральний консул Республіки Кот-Д’Івуар в Україні відвідав ЧНУ

Почесний Генеральний консул Республіки Кот-Д’Івуар в Україні відвідав ЧНУ

Почесний Генеральний консул Республіки Кот-Д’Івуар в Україні Айман Захер та представник Міністерства зовнішніх справ України, дипломат Ігор Приходько побували з робочим візитом у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Про це повідомляють у пресслужбі ЧНУ.

 

Під час зустрічі з ректором університету Олександром Черевком були обговорені можливі напрями співпраці.

Ректор розповів гостям про потенціал та освітні послуги ЧНУ. Він також наголосив, що з 2016 року університет здійснює підготовку іноземних студентів.

— Нині у зв’язку з пандемією можливості для розвитку цього напряму обмежені, але ми продовжуємо роботу та шукаємо нові підходи і формати, — наголосив він.

Директорка навчально-наукового центру «Інститут міжнародної освіти» Наталія Андрусяк поінформувала про навчання у ЧНУ студентів із Республіки Кот Д’Івуар.

 

Завідувачка кафедри методики навчання, стилістики і культури української мови Тетяна Симоненко доповнила, що в межах заходів із популяризації української мови науковцями кафедри налагоджено партнерські зв’язки з представниками Міністерства зовнішніх справ та іноземних дипломатичних кіл. Ця зустріч є наступним етапом у співпраці.

Іноземний гість — відомий громадський діяч та підприємець у супроводі представника Міністерства зовнішніх справ України ознайомився з матеріально-технічною базою університету, оглянув навчальні аудиторії, лабораторії, побував у студії Студентського телебачення та в Музеї українського рушника.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x