«Від класичної до сучасної музики»: у Черкаській філармоній відбувся концерт (ВІДЕО)

«Від класичної до сучасної музики»: у Черкаській філармоній відбувся концерт (ВІДЕО)

Концерт «Солісти оркестру грають соло» Академічного симфонічного оркестру відбувся в Черкаській обласній філармонії нещодавно. Про це повідомляють журналісти інформаційного агентства «Нова Доба».

Концерт проводять  третій рік поспіль. Артисти зіграли соло, дуетом, тріо та квартетом в оркестровому супроводі під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка.

– У цьому концерті солістами виступали наші оркестранти. Кожен з них обрав певну музичну річ й виконав з оркестром. Автори дуже різні. Сьогодні слухачі почули композиції різних напрямків: від класики –  Моцарта, барокової музики Генделя, а також сучасної – з фільму “Пірати Карибського моря” та джазу. Мені дуже подобається, що черкасці цінують і приходять послухати не лише якийсь конкретний музичний напрям, але й інші. Якщо говорити про хронологію, то сьогодні лунала музика починаючи з XVIII століття до сьогодення, – зазначив заслужений діяч мистецтв, диригент Олександр Дяченко.

На заході прозвучали ліричні композиції М. Бруха, Г. Венявського, А. Фессі, Дж. Верді, З. Бінкіна, В. Сапарова, Ф. Розе у виконанні солістів: Тетяни Некрасової, Костянтина Шаєнко, Юлії Абрамової, Наталії Бутової, Олександра Лісуна, Олени Пономаренко, Андрія Жовтого, Інні Костюніної, Тетяни Бояр, Юлії Бунь-Волкотруб.

– У нас є така традиція, що раз на рік симфонічний оркест робить концерт для глядачів із солістами, кожен з яких готує цікавий номер для виступу. Сьогодні лунали деякі твори, що  оркестр виконав уперше, – зауважив директор Черкаської обласної філармонії Юрій Федоряка, – Я думаю цю традицію ми продовжимо й надалі. У артистів є мотивація, адже вони працюють над сольними партіями, а це чудова можливість продемонструвати професійний ріст.

Запрошеними солістами концертного вечора стали гості з Києва: сопрано Юлія Засімова – інтерпретація концертних арій Г. Генделя, В. А. Моцарта, а також віртуоз-валторніст Дмитро Таран.

Наприкінці заходу пролунала відома музика з голівудської стрічки “Пірати Карибського моря” в аранжуванні для струнного квартету з симфонічним оркестром Юлії Бунь-Волкотруб.

Більше світлин у фоторепортажі “Концерт «Солісти оркестру грають соло» Академічного симфонічного оркестру”

Підготувала: Дар’я Роженкова

 

Реклама

Реклама

5 1 голос
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x