Нові реабілітаційні кімнати отримає «Країна добра» в Черкасах

Нові реабілітаційні кімнати отримає «Країна добра» в Черкасах

Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» завдяки благодійній допомозі українських та американських ротарійців зможе обладнати унікальні реабілітаційні кімнати для навчання дітей із вадами слуху, розладами аутистичного спектру, ДЦП та синдромом Дауна.

– Проєкт «Відкрий своє серце дітям» реалізовується завдяки міжнародній співпраці клубів Ротарі, а саме безпосереднього нашого клубу та американського Rotary club Springfield-Sunrise зі штату Міссурі, з яким у нас підписана twin-club угода, та підтримці Фундації Ротарі Інтернешенел – розповідає член ГО «Rotary Club Cherkasy» Ольга Палійчук. – Цей проєкт був відібраний нашими американськими колегами серед десятків інших українських пропозицій. Основною умовою його підтримки став власний внесок місцевого ротарійського клубу, його зробив член нашої громадської організації Андранік Казарян.

У межах грантового проєкту буде реалізовано кілька напрямків: запрацюють для учнів школи світла та темна кімнати психологічного розвантаження, тактильні басейни, буде встановлено сенсорне та світлодіодне обладнання, устаткування для ЛФК, консультативна кімната та навчальний центр з інклюзивної освіти, в яких можна буде ділитися досвідом із вчителями, батьками, в тому числі онлайн, з нашої області та, навіть, з інших країн, тощо. Усього в рамках проєкту глобального гранту «Відкрий своє серце дітям» ГО «Ротарі клуб Черкаси» планує закупити обладнання на суму 36 тисяч доларів США.

– Ми домовилися із керівництвом закладу, директоркою Іриною Зганяйко, щодо того, як би ми могли співпрацювати на постійній основі, а не тільки в межах цього грантового соціального проєкту. І розпочали таку співпрацю, – розповідає ротарієць, Голова ГО та співзасновник ПП «Надія» Андранік Казарян. – Я вражений обсягами, масштабами та інноваційними підходами в роботі цього навчального-реабілітаційного центру, аналогів якому немає в Україні, і вважаю, що їх однозначно потрібно підтримувати.

Нині в школі «Країні добра» перебуває 141 дитина віком від двох до двадцяти років з усієї області, більша частина з них навчається завдяки авторськими методикам колективу закладу і проживає тут протягом цілого тижня, а до батьків повертаються лише на вихідні. Також є учні і старшого шкільного віку.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x