Правоохоронці Черкащини зробили повторне щеплення від COVID-19

Правоохоронці Черкащини зробили повторне щеплення від COVID-19

Співробітники Головного управління Національної поліції в Черкаській області зробили повторне щеплення від COVID-19 китайським препаратом «CoronaVac».

Поліцейські під час служби постійно працюють безпосередньо з людьми, тож зараховані до категорії тих, кого вакцинують одними із перших. Адже, як стверджують лікарі, це необхідно, аби сформувати колективний імунітет і зупинити поширення коронавірусної хвороби.

Перед початком вакцинації правоохоронці  заповнили письмову згоду на щеплення, пройшли обов’язковий огляд та спілкування з лікарями, вимірювання температури та артеріального тиску. У випадку відсутності протипоказань – безпосереднє щеплення.

Серед тих, хто вакцинувався, – заступник начальника ГУНП – начальник слідчого управління Євген Рогачов, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Іван Давиденко, заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Олексій Бущук, начальник управління логістики та матеріально-технічного забезпечення ГУНП в Черкаській області Павло Тимко, а також працівники Черкаського районного управління поліції, управління кадрового забезпечення, тренінгового центру та інспекції по особовому складу.

Вакцинація відбувалася у спеціально підготовленому приміщенні на території відомчого медичного закладу ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Черкаській області».

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x