Депутати міської ради підтримали актуалізацію генерального плану міста

Депутати міської ради підтримали актуалізацію генерального плану міста

Це питання знімалося з розгляду і переносилося багато разів. Дискусія виникла і під час розгляду на сьогоднішній сесії. Про це інформують у пресслужбі Черкаської міської ради.

Депутат Сергій Шмиголь зазначив, що голосувати за це питання не доцільно доти, доки не буде розроблена стратегія розвитку міста. Натомість Любов Майборода закликала колег підтримати актуалізацію генплану, адже це дозволить депутатам ефективніше розглядати земельні питання. Іван Сухарьков наголосив на тому, що застарілий документ не дає можливості нормально розвиватися бізнесу і залучати інвесторів. Геннадій Шевченко зауважив, що актуалізований документ дозволить захистити інтереси учасників АТО у питанні виділення земельних ділянок.

Як зазначив директор департаменту архітектури і містобудування Артур Савін, до сьогодні місто жило за генпланом, розробленим ще 2011 року, який вже втратив свою актуальність і створював багато незручностей під час розгляду земельних питань. Через це землекористувачі постійно зверталися у суди.
Коригування було розроблено ще 2018 року, проте це питання багато разів відкладалася і переносилося. Дана документація пройшла всі необхідні громадські слухання, декілька будівельно-архітектурних рад.

«Актуалізація дозволить виправити помилки, які були у попередньому документі. А саме: зменшити планувальні обмеження в частині «червоних ліній», дасть можливість розширення території аеропорту для збільшення злітної смуги, розширення територій кладовищ, і що найголовніше – дасть можливість визначення меж міста. Також актуалізація скасовує футуристичні плани попередньої влади щодо забудови деяких територій, намив островів, перенесення залізниці за межі міста тощо», − зазначає Артур Савін.

Зрештою, за внесення змін до генерального плану проголосували 23 народні обранці.

«У подальшому міська влада може замовити розробку нового, актуальнішого генерального плану, якій більш відповідатиме стратегії розвитку міста, яка зараз на стадії розробки. Проте вже зараз документ, який ухвалили депутати, дозволить врахувати інтереси землекористувачів і вирішити багато проблемних питань», − підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x