Черкаські гімнасти вибороли нагороди на міжнародному турнірі

Черкаські гімнасти вибороли нагороди на міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup-2021. Змагання відбулися 22-23 травня в Києві. Про це інформують у пресслужбі управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

У турнірі взяли участь національні збірні 19 країн: Азербайджану, Франції, Узбекистану, Арменії, Латвії, Мальти, Монако, Ізраїлю, Литви, Індії, Італії, Словенії, України, Польщі, Хорватії, Казахстану, Німеччини, Грузії, Турції.

Черкаську область у складі збірної представляли троє спортсменів – Ілля Ковтун, Назар Чепурний та Юлія Касьяненко.

Так, Ілля Ковтун виборов чотири золота – командне, особисте багатоборство, кінь-махи, бруси, срібло за вправи на поперечині та одну бронзу за вільні вправи.

Назар Чепурний отримав два золота – командне та на опорному стрибку та одну бронзу за вправи на кільцях.

Юлія Касяненко посіла друге місце в багатоборстві серед юніорок та здобула срібло в командній першості.

Загалом збірна команда України у складі Назара Чепурного, Іллі Ковтуна та Радомира Стельмаха стала чемпіоном турніру. Змагання мають міжнародну кваліфікацію, що зараховується учасникам до загального балу Кубків Європи та світу.