В області діє робоча група з ефективного використання державного майна

В області діє робоча група з ефективного використання державного майна

Залучення інвестицій в місцеву економіку, покращення інфраструктури та створення нових робочих місць – спільна мета Фонду держмайна та ОДА. Її досягнення можна прискорити завдяки співпраці в напрямі пришвидшення темпів приватизації. Ці та інші питання обговорили на національній селекторній нараді з керівництвом обласних державних адміністрацій. Про це повідомляють у Фонді державного майна України у Черкаській області.

 

Вона була організована та проведена Фондом державного майна України. До участі у нараді доєдналися і представник Черкаської ОДА. Зокрема заступник голови облдержадміністрації Віктор Гусак та в.о. начальника Управління ФДМУ у Черкаській області Олександр Кива.

За словами заступника Голови ФДМУ Костянтина Кошеленка, нові прозорі принципи, запроваджені Фондом у сфері приватизації та оренди держмайна забезпечили реальні результати у вигляді збільшення кількості учасників онлайн-аукціонів та зростання вартості активів на відкритих торгах.

Завдяки сприянню з боку Офісу Президента, ФДМУ та ОДА налагоджують співпрацю по трьох напрямках:

– проведення інформаційної кампанії з метою стимулювання приватизації;

– передача функцій з управління позастатутного майна (житловий фонд та споруди цивільного захисту) до ОДА;

– раціональне розпорядження державним майном в регіонах.

Наразі створюються та працюють робочі групи з питань ефективного використання державного майна, ведуться роботи з балансоутримувачами об’єктів державної власності, в ході перевірок виявляється майно з невизначеними органами управління, або таке, що використовується неправомірно.

Слід зазначити, що в Черкаській ОДА вже створена така робоча група та, спільно з представниками органів виконавчої влади в регіоні, за участю Управління забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області, невдовзі проведуть перше засідання.

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x