Черкащан запрошують долучитися до культурно-освітнього марафону до Дня Незалежності України

Черкащан запрошують долучитися до культурно-освітнього марафону до Дня Незалежності України

Усією територією країни пройде культурно-освітній марафон у межах відзначення 30-ї річниці незалежності України.

 

Всеукраїнський марафон має на меті забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів, які відіграли знакову роль у становлення незалежності України. Охоплення Марафоном усієї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів, а поширення інформації у соціальних мережах – підвищити зацікавленість даною темою більшого кола осіб.

Концепція заходу передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними у певному регіоні.

Відповідна інформація публікуватиметься на офіційному веб-сайті та сторінках у соціальних мережах обласних державних адміністрацій та центральних органів виконавчої влади під єдиними запропонованими хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року.

За результатами Марафону визначать низку найкращих публікацій та забезпечать їх відзначення на одному із заходів проведених в рамках святкування 30 річниці незалежності України.

 

Реклама

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x