Черкаські гімнасти здобули нагороди на Кубку світу

Кубок світу з окремих видів багатоборств із гімнастики спортивної у Cairo ART World Challenge Cup відбувся 3−6 червня в місті Каїр (Арабська республіка Єгипет). Черкаську область у збірній Україні представляли на змаганнях Ілля Ковтун та Назар Чепурний.

Учора до своїх нагород Кубка світу їм удалось додати ще медалі, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.  Назар Чепурний виборов золоту медаль у опорному стрибку, а Ілля Ковтун у цій вправі став бронзовим призером. На паралельних брусах Ілля став третім, а у вправі на поперечині став чемпіоном.

Надалі  спортсмени виступатимуть на третьому етапі Кубка світу, який відбудеться в хорватському Осієку 12−13 червня.

Нагадаємо, першого для Ілля Ковтун став чемпіоном вільних вправах та на конь-махах. А Назар Чепурний виборов бронзу на конь-махах.