Черкаські веслувальники здобули срібні нагороди на чемпіонаті

У м. Дніпро відбувся чемпіонат України з веслування академічного серед молоді до 23 років. Призерами змагань стали  вихованці дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради.

Дві срібні нагороди виборола молода Олександра Дьячук. Свій успіх спортсменка святкувала в категорії 1х (легка вага) та у двійки 2х (легка вага) разом із представницею Миколаївщини Аліною Бучек. До того ж вихованка тренерів Михайла та Володимир Гуленка виконала вимоги для присвоєння звання майстер спорту України. Про це повідомляють у Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради.

Ще один вихованець ДЮСШ Іван Тищенко також привіз із чемпіонату дві срібні нагороди змагання. Іван посів друге місце в одиночки (1х) та четвірки (4х).