У Черкасах оберуть 15 директорів шкіл

У Черкасах оберуть 15 директорів шкіл

У Черкасах триває конкурс на зайняття вакантних посад директорів шкіл. Цьогоріч обиратимуть керівників 15 навчальних закладів. Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

 

Для визначення результатів конкурсу наказом департаменту освіти та гуманітарної політики утворена конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти. До її складу ввійшли депутати міської ради із різних політичних сил, посадовці управління освіти і науки Черкаської ОДА, представники вишів та громадського сектору.

 

Документи на участь у конкурсі подали 38 учасників.

 

Проте невдовзі деякі педагогічні колективи почали нарікати на необ’єктивне, на їхню думку, оцінювання результатів конкурсу.

 

У зв’язку з цим Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту юридичного забезпечення та управління справами створити комісію, яка перевірить об’єктивність проведення конкурсу.

 

«Конкурс на зайняття вакантних посад директорів шкіл має бути максимально прозорим і справедливим. На мою думку, призначення головою комісії депутата однієї з політичних сил є неправильним. Вважаю, що конкурсну комісію повинен очолювати фаховий заступник міського голови або інша людина, яка поза політикою. Триматиму питання об’єктивності конкурсу на особистому контролі», – підкреслив Анатолій Бондаренко в сьогоднішньому зверненні на своїй особистій сторінці в мережі «Facebook».

 

Нагадаємо, у Черкасах проводять конкурс на зайняття вакантних посад таких шкіл: №3,8,12,13,15,21,27,28,29,30,31,33,34, гімназії №1 та ФІМЛІ.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x