Черкаський національний на 34 місці в консолідованому рейтингу України

Черкаський національний на 34 місці в консолідованому рейтингу України

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького посів 34 місце в Консолідованому рейтингу українських закладів вищої освіти. Про це повідомляє пресслужба навчальної установи. 

Щорічний рейтинг опублікували напередодні вступної кампанії.  У 2021 році він охопив 242 заклади ЗВО України. ЧНУ ім. Б. Хмельницького став вище на сім позицій, порівняно з минулим роком (тоді посідав 41 місце). 

Для складання Консолідованого рейтингу закладів освіти використані рейтинги університетів країни: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт»

Для кожного рейтингу застосовані різні методи виміру. Зокрема, у «Топ-200 Україна», що складається Центром міжнародних проєктів «Євроосвіта», використали відкриті дані прямих вимірів, виставлені на вебресурсах незалежних національних та міжнародних організацій та установ. Цьогоріч під час формування рейтингової таблиці врахували тенденції розвитку української та світової освіти, що зазнали змін, зокрема через вплив пандемії.

Результати «Рейтингу «Scopus» базуються на показниках Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються закладом освіти або його педагогічними працівниками у наукових виданнях.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» містить інформацію про показники середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких у 2020 році зараховано до ЗВО на навчання за контрактом. Зазначений рейтинг фактично визначає лідерів серед освітніх установ, в яких абітурієнти виявили бажання здобувати вищу освіту за власні кошти.

Був також сформований рейтинг ЗВО Черкас та Черкаської області, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2021 року. У цьому рейтингу ЧНУ традиційно зайняв перше місце.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x