У міськраді обговорили питання цифровізації Черкас

У міськраді обговорили питання цифровізації Черкас

Відбулась зустріч заступника міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, першого заступника міського голови Сергія Тищенка заступника міського голови Павла Валенчука, головою громадської організації Digital Cherkasy Ярославом Швидким та головою представництва CISCO в Україні Сергієм Мартинчуком і комерційним директором компанії Greennet в Україні Олегом Скребцовим. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

 

Учасники обговорили питання цифрового розвитку міста, зокрема, напрями безпечних і цифрових шкіл, впровадження електронного документообігу, питання екології та освіти.

 

Заступник міністра Валерія Іонан наголосила на важливості об’єднання зусиль обласної, міської влади та приватних компаній для реалізації ефективних цифрових трансформацій на Черкащині, що здатні будуть перетворити регіон на лідера у розвитку цифрової економіки.

 

Цю позицію підтримав перший заступник міського голови Сергій Тищенко, окресливши наміри й дії влади міста у питаннях створення зручних сервісів для місцевих мешканців замість черг і бюрократії:
– Наша мета – зручне і комфортне життя черкасців, впровадження інноваційних технологій, створення для них зручних сервісів замість черг і бюрократії. Над всім цим вже ведеться активна робота у рамках проекту із цифровізації Черкащини – Digital Cherkasy.

 

Зі свого боку, заступник міського голови Павло Валенчук наголосив, що Черкаси вже активно рухаються шляхом цифрової трансформації, щоб зробити життя громадян простішим і комфортнішим. «Переконаний, що злагоджена співпраця влади, бізнесу і громадського сектору на шляху цифровізації нашого міста стане запорукою якісних змін у житті громади», – відзначив він.

 

Голова представництва CISCO в Україні Сергій Мартинчук заявив, що діджиталізація стає ключовим напрямком розвитку на рівні регіонів, що виводить їх на новий рівень. У той же час, комерційний директор компанії Greennet в Україні Олег Скребцов наголосив, що приватні компанії готові взаємодіяти з державою та місцевою владою в питаннях цифрових трансформацій та впровадження інноваційних технологій. А голова ГО Digital Cherkasy Ярослав Швидкий висловив сподівання на успішну командну роботу та позитивні результати цифрової трансформації Черкащини.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x