Найбільше в області здешевшали яйця, фрукти та овочі

Найбільше в області здешевшали яйця, фрукти та овочі

Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що споживчі ціни по області у червні 2021 р. порівняно з травнем 2021 р. зросли на 0,9%.

 

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,2%. Найбільше (на 16,4%) подешевшали яйця. На 8,6–0,5% знизилися ціни на фрукти, овочі, кисломолочну продукцію, сало, сири, масло, свинину. Водночас на 6,9–0,9% подорожчали соняшникова олія, м’ясо птиці, макаронні вироби, риба та продукти з риби, безалкогольні напої, яловичина, рис, хліб, продукти переробки зернових.

Алкогольні напої та тютюнові вироби зросли в ціні на 2,4%, у т.ч.  алкогольні напої – на 3,5%, тютюнові вироби – на 1,4%.

 

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 6,8% відбулося в основному через подорожчання природного газу на 19,0%. У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,4%, що зумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,6%. Ціни на транспорт знизилися на 0,5% в першу чергу за рахунок здешевлення автомобілів на 1,5%. Послуги ресторанів та готелів стали дорожчими на 2,3%. Підвищення цін на різні товари та послуги в цілому на 2,0% спричинено подорожчанням ритуальних послуг на 11,5% та послуг нотаріусів – на 4,2%.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x