Антитерористичні відпрацювання проведуть на Черкащині

Антитерористичні відпрацювання проведуть на Черкащині

У період з 27 до 28 липня Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Черкаській області проведе планові контрдиверсійні навчання.

Про це інформує пресслужба Управління.

Тренування відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних, на території селищ Сокирне, Будище, Лозівок, Свидівок, Єлизоветівка Черкаського району.

Мета навчань – відпрацювання алгоритму протидії диверсійно-терористичним загрозам, перевірка рівня захищеності потенційно уразливих об’єктів, а також відпрацювання практичних навиків з виявлення та знешкодження диверсантів.

Під час тренувань на об’єктах критичної інфраструктури можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ звертається до жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства, з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

Крім того, СБУ просить інформувати правоохоронців у випадку:

– прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

– появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

– виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

– отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації просять повідомити до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії (0472) 37 92 44 або на електронну поштову скриньку usbu_chk@ssu.gov.ua.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x