«Дорожня інфраструктура Черкащини з року в рік покращується», – Денис Шмигаль

«Дорожня інфраструктура Черкащини з року в рік покращується», – Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки на Черкащину 6 серпня ознайомився з ходом ремонту перехрестя автомобільних доріг загального користування державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань км 39+781 та Р-10 /Р-09/ — Черкаси — Чигирин — Кременчук км 78+144 і автомобільної дороги місцевого значення О 241719 /Н16/ – Черкаси.

Очільник Уряду зауважив, що дорожня інфраструктура Черкащини з року в покращується.

– За два роки «Велике будівництво» на Черкащині охопило більше автошляхів, аніж за попереднє десятиліття. У 2020 році було відремонтовано та збудовано 254 км автомобільних доріг. У 2021 році на Черкащині відремонтують рекордну протяжність доріг державного значення – 259 км. Плюс ще понад 50 км автодоріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності. У регіоні по суті з’являються нові транспортні артерії, якісне сполучення між сусідніми областями», – зазначив очільник Уряду.

Як зауважив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, іще донедавна через жахливий стан доріг усі шукали шляхи об’їзду Черкаської області, попри те, що вона розташована на перетині міжнародних транспортних коридорів. За останні ж два роки ситуація кардинально змінилася.

Роботи на об’єкті будуть завершені повністю до 23 серпня. Загальна протяжність становитиме 10,06 км.

За інформацією Черкаської ОДА

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x