У Черкаській області середня зарплатня − понад 12 тисяч гривень

У Черкаській області середня зарплатня − понад 12 тисяч гривень

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у червні 2021 р. становила 12 448 грн, що у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн) і становила 104,8% до травня 2021р. та 123,7% до червня 2020 р. Про це інформують у ГУ статистики в Черкаській області.

 

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися освіта; фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – добувна промисловість і розроблення кар`єрів; виробництво автотранспортних засобів, причепів і   напівпричепів, інших транспортних засобів; виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,1 – 1,7 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; в установах поштової та кур’єрської діяльності; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 63% від середнього рівня по економіці.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x