Освітяни з Черкащини потрапили до 50-ти найкращих

Освітяни з Черкащини потрапили до 50-ти найкращих

Global Teacher Prize Ukraine 2021 оголосили півфінналістів конкурсу. До 50-ти найкращих потрапили трьоє педагогів із Черкащини. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА. 

Для участі в конкурсі надійшло 3 273 анкети. Також представлено 1 870 номінацій та функціонувало 5 відбіркових офісів в Україні.

Серед трьох педагогів, які потрапили до 50 найкращих – учитель Черкаської міської гімназії №9 Микола Цимбал, який викладає трудове навчання. На його уроках учні створюють роботів, друкують 3D-моделі та вчитися командній роботі.

Василь Отземко з Квітчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селищенської сільської ради навчає дітей всесвітній історії, громадянській освіті, захист Вітчизни, історії України, правознавству. Учні пана Василя створюють перші в селі танцювальні клуби, перемагають у обласних олімпіадах і, попри стереотипи про сільську освіту, більшістю вступають в університети.

Вчителька початкових класів Наталія Олійник теж представляє Черкащину. Вона навчає в Уманському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 — колегіум». На уроках півфіналістка впроваджує підходи STEM-освіти, послуговується методами проєктного навчання та застосовує конструктори LEGO.

Нагадаємо, Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для талановитих вчителів України. Переможець міжнародної премії отримує 1 мільйон доларів США. У сфері освіти це перша та єдина премія такого рівня.

 

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x