У Корсуні-Шевченківському вшанували Кобзаря конкурсом-фестивалем

Дата: 13-03-2017, 09:42

У Корсуні-Шевченківському вшанували Кобзаря конкурсом-фестивалем
«Шевченкові вершини» − таку назву має культурно-мистецький конкурс-фестиваль, що вже втретє відбувся у Корсуні-Шевченківському 9 березня. Він присвячений 203-м роковинам від дня народження великого Кобзаря. У конкурсі-фестивалі взяли участь вокалісти і майстри художнього слова, художники і вишивальниці. Особливу активність виявили студенти педколеджу, що носить ім’я Тараса Шевченка, вихованці районної дитячої школи мистецтв і Драбівської музичної школи, районного центру дитячої та юнацької творчості, школи-інтернату.

Зважаючи на тему фестивалю, переважна більшість робіт і виступів мала чітке спрямування: шевченківська та патріотична тематика.
У фойє будинку культури була розгорнута велика виставка робіт юних художників. Самих лише портретів Т.Шевченка було представлено більше 2 десятків, виконаних у різній техніці та з використанням різних матеріалів, з любов»ю і шаною до поета. Гала-концерт відкрив улюблений корсунцями народний аматорський хор ветеранів, який виконав «Реве та стогне Дніпр широкий» і «Моя Україна». А далі радували глядачів мистецтвом художні колективи, солісти і декламатори з усього району. Артистам було від 6 до 70 років, але кожен зумів показати, що значить для українців постать Тараса Шевченка і якою дорогою для всіх є рідна земля, Україна.

Професійне журі визначило переможців конкурсу в чотирьох номінаціях, а гран-прі одностайно присудили місцевій поетесі Марії Темній за вірш «Звернення до Тараса Шевченка».
Директор районного будинку культури Галина Вірченко так прокоментувала конкурс-фестиваль:
− Ідея фестивалю, що народилась у нашому колективі три роки тому, припала до душі творчим людям району. Про це свідчить зростання кількості учасників: цього року їх було вже більше 200. Ми досягли мети, вшанувавши Тараса Шевченка, чиє ім’я носять наше місто і район, і показавши високу громадянську свідомість учасників. Приємно було чути й схвальні відгуки про фестиваль численних глядачів.

Людмила Моренко

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода