Троє черкаських спортсменів завершили виступ у Паралімпійських Іграх

Учора веслувальники Дарія Котик, Максим Жук та фехтувальник Артем Манько закінчили змагання у Токіо. Про це повідомляють в Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Останній шанс учора мав здобути медаль у фехтуванні на візках командній чоловічій рапірі Артем Манько. Він зі збірною завершив виступи на 8 місці.

Також у академічному веслуванні Дарія Котик та Максим Жук у складі четвірки розпашної з стерновим (змішані екіпажі) за підсумками кваліфікаційних заїздів сперечались за 7-12 місця. У підсумку закінчили виступи на 9 місці.

Ще один спортсмен Максим Коваль матиме шанс поборотись за медаль 31 серпня. Він виступатиме у фіналі зі штовхання ядра, F20.

Нагадаємо, для Черкаської області першу медаль у особистій першості у фехтуванні на візках виборов Артем Манько. Також срібну нагороду здобув Роман Данилюк у штовханні ядра.