ALEKSEEV виступить в Черкасах в рамках першого Всеукраїнського туру!


ALEKSEEV везе нову концертну програму «П'яне сонце» в Черкаси!
Тріумфатор у номінації «Відкриття року» за версією YUNA, володар нагороди «Прорив року» найпрестижнішої музичної премії M1 Music Awards, і «Пісня року», співак ALEKSEEV відправився у свій перший тур по містах України.«

Успіх дебютного альбому артист закріпить однойменним нон-стоп шоу «П'яне сонце», яке покаже в 12-ти містах. Презентація студійного альбому найромантичнішого співака України символічно почалася 14 лютого, у День всіх закоханих!

Кожен глядач гастрольного турне зможе особисто спробувати розгадати феномен ALEKSEEV, який всього за рік свого творчого шляху зумів з легкістю зайняти верхні рядки радіо-чартів, отримати всі знакові музичні нагороди СНД, дати більше 150-ти концертів і закохати в себе сотні тисяч слухачів!

Кращі музиканти на сцені, грандіозні рішення світла та унікальний голос ALEKSEEV, який відкриває в людях найчистіші поривання! На концертах прозвучать хіти: «Снів осколки», «А я пливу», «П'яне сонце», «Ома», «Океанами стали», а також нові пісні-одкровення з альбому-новели «П'яне сонце».

«Голос – це все, що у мене є сьогодні. Альбом «П'яне сонце» – це щоденник моїх життєвих подій. Я заспіваю про те, про що не можу говорити. Я чекаю на Вас...» – заінтригував ALEKSEEV.

Тільки за перший рік гастрольного життя виконавець встиг зібрати аншлаги на своїх виступах в Ізраїлі, Молдові, Азербайджані, Естонії, Білорусії, Латвії, Німеччині та інших країнах СНД. Всі концерти молодого артиста закінчуються радістю публіки та виконанням хітів ALEKSEEV в унісон. У другій половині кожного концерту глядачі традиційно співають стоячи, не сидячи на своїх місцях, а зі сцени артиста не відпускають без виклику на біс.

Атмосфера на виступах ALEKSEEV по-своєму унікальна своїм голосом виконавець дістає з далеких глибин свідомості найвищі почуття і змушує цінувати те саме справжнє, що є в кожному з нас.

Дата: 25 квітня 2017, 19:00
Де: ПК «Дружба народів», бульв. Шевченка, 249

Ціна – від 100 до 320 грн

Замовлення, доставка та бронювання квитків за телефоном: (067) 326-07-37.

А також в касі «Бюро Добрих послуг», в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32
ALEKSEEV виступить в Черкасах в рамках першого Всеукраїнського туру!

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода