У Черкасах стартує новий семестр безкоштовного курсу з підприємництва «Норвегія-Україна»

У Черкасах стартує новий семестр безкоштовного курсу з підприємництва «Норвегія-Україна»

У Черкасах розпочався набір слухачів на осінній семестр курсу «Основи підприємництва: відкриття власної справи» у межах проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему (NUPASS)».

Проєкт реалізовують за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації. Договір про співпрацю NORD Університет (Норвегія) надіслав 23 серпня. Навчання в межах осіннього семестру в Черкасах відбуватиметься, як і раніше, на базі Черкаського державного технологічного університету.

Цей проєкт – для ветеранів силових структур, військовослужбовців ЗСУ, учасників бойових дій і членів їхніх родин, а також членів родин загиблих військовиків, що має на меті надати їм кваліфіковану професійну перепідготовку й допомогти з успішним працевлаштуванням.

Цільова аудиторія проєкту:

– кадрові військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, які завершують службу в поточному році,

– кадрові військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені в запас або відставку протягом останніх трьох років і мають стаж служби не менше 10 років,

– учасники бойових дій,

– члени сімей (чоловік/дружина) всіх трьох вищевказаних категорій,

– члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік/дружина).

Перший семестр курсів «Основи підприємництва: відкриття власного бізнесу» у межах проєкту «Норвегія-Україна» цьогоріч реалізовували в ЧДТУ з березня по червень.

Учасниками курсу стали нинішні підприємці і ті, хто лише пробує себе в бізнесі. Протягом трьох місяців вони працювали над концепцією бізнес-плану, в основі якого – втілення підприємницької ідеї, а також вчилися вдосконалювати наявний бізнес, завойовувати ширший ринок і привертати нових споживачів. За результатами навчання, після захисту бізнес-планів, слухачі отримали дипломи.

Осінній семестр «Основ підприємництва» – це можливість спробувати або вдосконалити себе в підприємництві, адже проєкт має на меті допомогти набути практичних навичок і компетенції для створення й просування власного бізнесу.

Керівники проєкту в Черкасах – представник ГО «МЕЖА.ЮА» Олександр Тимошенко й завідувачка кафедри соціального забезпечення ЧДТУ Інна Журба.

Зареєструватися для участі в проєкті можна у ґуґл-формі.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x