Черкаські самбісти вибороли 7 медалей на Кубку України

Черкащани здобули сім медалей на Кубку України з боротьби самбо серед юнаків, чоловіків, молоді, дорослих та жінок. Змагання відбулися в Кароліна Бугаз, що на Одещині, 27–31 серпня. Про це інформує відділення НОК у Черкаській області.

За нагороди змагалися 600 спортсменів. Черкащину представляли 12 самбістів, які вибороли три золоті медалі, чотири срібні та одну «бронзу».

Андрій Болобан став переможцем Кубка України у ваговій категорії +98 кілограмів. У бойовому самбо золоту нагороду отримав Владислав Литвин у ваговій категорії +98 кілограмів. Анастасія Комович (Сапсай) також виборола «золото» у ваговій категорії +80 кілограмів.

Дмитро Верічев здобув «срібло» у ваговій категорії +98 кілограмів. Маргарита Випирайло посіла друге місце у ваговій категорії +47 кілограмів.  Владислава Торопцева піднялася на другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії +72 кілограми серед дорослих, а серед молоді здобула друге місце у цій же ваговій категорії. Рустав Алієв – на третьому місці у ваговій 98 кілограмів.