Кошти на оновлення закладів профтехосвіти отримає Черкащина

Кошти на оновлення закладів профтехосвіти отримає Черкащина

Між 62-ма українськими закладами професійної освіти розділять 150 млн гривень на створення навчально-практичних центрів або оновлення обладнання в тих, що вже існують. Кошти спрямують і на Черкащину.

Фінансування Уряд спрямував до місцевих бюджетів. Розпорядження, яке визначає обсяг субвенції для кожного регіону, схвалили 1 вересня 2021 року під час засідання Кабінету Міністрів.

Відповідно до розпорядження, найбільше коштів отримають заклади професійної освіти в Київській, Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській та Черкаській областях. Тепер вони зможуть почати процедуру проведення необхідних закупівель.

– Цьогоріч МОН провело відкритий конкурс на створення навчально-практичних центрів. Ми отримали 113 проєктів центрів від 110 закладів професійної освіти. Усі заклади-учасники виконали умови конкурсу, зокрема додали до заявок проєкт дизайну майбутнього центру та погодили перелік обладнання, що планується придбати, з роботодавцями та місцевою владою, – зазначив Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет

За словами міністра, торік 20% заявок не відповідали вимогам конкурсу, цього ж року відбувся великий прогрес, що показує бажання системи професійної освіти оновлюватись. Переможцями-2021 стали ті заклади, які створять навчально-практичні центри з підготовки робітників найбільш затребуваних професій в області.

За інформацією Черкаської ОДА

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x