Середня заробітна плата в області – понад 12 тис. грн

Середня заробітна плата в області – понад 12 тис. грн

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у липні 2021 р. становила 12 307 грн, що у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн) і становила 98,9% до червня 2021 р. та 122,3% до липня 2020 р. Про це інформують у ГУ статистики в Черкаській області.

 

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися: фінансова та страхова діяльність; транспорт; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво машин і устаткування, не віднесених до інших угруповань; виробництво автотранспортних засобів, причепів і   напівпричепів, інших транспортних засобів; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,1 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності; в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 65% від середнього рівня по економіці.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x