На дорогах області ліквідували ямковість на понад 17 тис. кв. м покриття

Дата: 15-03-2017, 22:06

На дорогах області ліквідували ямковість на понад 17 тис. кв. м покриття
На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення.
Філіями підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжуються активні роботи з ліквідації аварійної ямковості. Так, 14 березня філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на майже 1 тис. кв. м доріг загального користування державного значення, повідомляють в прес-службі організації.

На дорогах державного значення та на місцевих автошляхах щодня працюють близько 30-ти шляхових бригад. Підрядні організації використовують сировину трьох місцевих асфальтобетонних заводів.
Роботи з ремонту дорожнього покриття проводилися з використанням гарячого асфальтобетону та із застосуванням холодного асфальтобетону. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме і надалі, якщо не завадять погодні умови.

Роботи з ямкового ремонту проводилися на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Т-24-06 /М-05/-Маньківка-Іванки-Буки та на шести дорогах місцевого значення. Окрім того, проводяться роботи із планування узбіч автошляхів, прибирання сміття та інші роботи.

Усього з 2 по 14 березня на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядними організаціями було виконано ямковий ремонт на понад 17 тис. кв. м покриття автодоріг державного значення.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода