Студент ЧДТУ посів призові місця на Кубку України з кікбоксингу

Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті Павла Орла відбувся в місті Бахмут на Донеччині з 2 до 5 вересня. Про це повідомляє пресслужба ЧДТУ.

Змагання зібрали понад 500 учасників із 17 регіонів країни. За нагороди Кубку України у складі команди КДЮСШ «Вулкан» під керівництвом тренерів-викладачів Олександра Литвиненка та заслуженого тренера України Юрія Зубова, боровся студент Черкаського державного технологічного університету Нікіта Прогунов.

На змаганнях спортсмен здобув дві нагороди: бронзу в розділі кік-лайт та срібло в розділі лайт, поступившись у фіналі лише чинному чемпіону світу.

За результатами змагань, «вулканівці» посіли шосте рейтингове місце, за кількістю виборених нагород черкащан обійшли лише Харківська, Донецька та Київські області.

Окрім того, після успішної участі в Чемпіонаті України з кікбоксингу серед дорослих у березні 2021 року, Нікіті Прогунову присвоєно розряд кандидата у майстри спорту України з кікбоксингу.