Міський голова вручив нагороди черкащанам з нагоди Дня міста

Міський голова вручив нагороди черкащанам з нагоди Дня міста

Під час урочистої сесії міської ради, яку провели з нагоди 735-ї річниці заснування міста Черкаси, міський голова вручив дипломи кращим підприємствам та працівникам різних галузей. Про це інформують у пресслужбі міської ради.

 

 

У номінації «Сумлінний платник податків 2021 року у м.Черкаси» нагороджено державне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Фотоприлад». «Банкіром 2021 року у м. Черкаси» визнано філію відкритого акціонерного товариства Акціонерного банку «Укргазбанк» у м. Черкаси.  У номінації «Інвестор 2021 року у м. Черкаси» диплом отримало товариство з обмеженою відповідальністю «Юрія-Фарм».

Як «Благодійник 2020-2021 років у м. Черкаси» нагороджене приватне акціонерне товариство «Лебединський насіннєвий завод». У номінації «Транспортник 2021 року у м. Черкаси» диплом отримало Товариство з обмеженою відповідальністю «Авто-ТЮЛ».

 

«Кращим працівником галузі житлово-комунального господарства 2021 року у м. Черкаси» визначено Андрія Севідова, заступника головного інженера відокремленого підрозділу «Черкаська ТЕЦ» приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно».  У номінації «Кращий працівник галузі культури 2021 року у м. Черкаси» нагороджено Євгена Валовенка, директора міського Будинку культури ім. Івана Кулика.

Як «Кращий працівник галузі мистецтва» диплом отримав  Віктор Крючков, відомий художник і скульптор, заслужений художник України.

«Кращим працівником галузі охорони здоров’я» визнано Світлану Волгіну, директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська інфекційна лікарня».

«Кращим журналістом» – Вікторію Хамазу, редактора управління виробництва регіонального контенту філії АТ НСТУ «Черкаська регіональна дирекція» (UA:ЧЕРКАСИ).

 

У номінації «Кращий краєзнавець 2021 року у м. Черкаси» відзнаку отримав Борис Юхно, який зробив вагомий внесок у дослідження минулого Черкас та висвітлення маловідомих сторінок історії міста.

 

«Кращим  працівником галузі архітектури та будівництва» визначили Василя Дмитренка, головного архітектора Черкаської області, народного архітектора України, голову правління Черкаської обласної організації Національної спілки архітекторів України.

 

Диплом як «Кращий працівник галузі середньої освіти  2021 року у м. Черкаси» отримав Роман Барвінок, учитель математики Черкаського фізико-математичного ліцею. Завдяки високому професіоналізму Романа Леонідовича за підсумками ЗНО  2021 року 5 його учнів отримали по 200 балів.

 

Як «Кращого  працівника галузі дошкілля 2021 року у м. Черкаси» нагородили Валентину Прокопенко, завідувачку дошкільного навчального  закладу (ясла-садок) санаторного типу № 74 «Лісова пісня».

У номінації «Кращий працівник галузі науки і вищої  освіти 2021 року у м. Черкаси» диплом отримав Сергій Хоменко, доцент кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

 

У номінації «Милосердя 2021 року у м. Черкаси» — Тетяна Шелест, голова Черкаської міської громадської організації «Комітет допомоги бідним та знедоленим».

Володаркою диплому «Доброчинність 2021 року у м. Черкаси» стала Лідія Дмитренко, голова органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Припортовий».

 

У перші найскладніші місяці карантину, вона об’єднала різні політичні сили, громадські організації, владу міста, представників бізнесу та загалом всіх жителів Черкас у прагненні простягнути руку допомоги тим, хто потрапив у складні життєві обставини. Саме завдячуючи її неспокійному характеру і створеній громадській організації «Допоможи ближньому» необхідну допомогу й підтримку отримали найвразливіші категорії черкасців.

«Пишаюся кожним з вас. Я щасливий, що у Черкасах живуть такі талановиті, працьовиті та віддані люди. Завдяки вам наше місто з кожним днем стає кращим і комфортнішим», — підкреслив Анатолій Бондаренко.

 

 

 

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x