Капітальний ремонт у черкаській школі мистецтв на завершальному етапі

Капітальний ремонт у черкаській школі мистецтв на завершальному етапі

Капітальний ремонт частини навчальних приміщень другого корпусу Черкаської дитячої школи мистецтв №2 завершився днями. Для створення комфортних умов розвитку творчого потенціалу і навчання вихованців школи відремонтували перший та другий поверхи корпусу. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Як зазначила директорка музичної школи Марина Хомік, на першому поверсі зроблені ремонти: капітальний – у двох кімнатах та частковий – ще у двох, також тут повністю замінено електрокомунікації. На другому поверсі здійснено реконструкцію: два кабінета перебудовано в 6 кімнат для занять. Також на обох поверхах повністю відремонтовані коридори і санвузли, буде замінено двері, що з’єднують із відреставрованою частиною.

Оздоблення стін, навчальних кабінетів та коридорів здійснює художниця Ольга Курська.

–Ремонтні роботи ми вже закінчили, а найближчим часом художники завершують дизайн стін. Я дуже задоволена результатом, адже вдалося забезпечити комфортні умови навчання і дозвілля наших вихованців. А завдяки художньому оздобленню – гармонійний, естетичний простір, що надихатиме і сприятиме формуванню розвиненої особистості дитини, розвитку її мистецьких здібностей, – наголошує директорка закладу.

Нагадаємо, дитячу школу мистецтв №2 відвідує близько 400 дітей. Заклад має 3 повноцінні філії на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста та окремий корпус у цьому приміщенні (колишня вечірня (змінна) школа). Тут сформовано 5 відділів: фортепіано, музично-теоретичних дисциплін, народних інструментів, оркестрових інструментів та вокально-хоровий відділ, а також діють театральна студія «РапсоДія» і художня студія «Барви натхнення».

Після завершення ремонту керівництво школи планує частину філій перенести сюди – в одне приміщення для забезпечення зручності навчально-виховного процесу як викладачів, так і вихованців.

На утримання мистецьких шкіл міста у 2021 рік Черкаською міською радою затверджено фінансування у розмірі 85 млн грн загального фонду. Для поповнення матеріально-технічної бази мистецьких шкіл передбачено близько 700 тис грн, на капітальні ремонти – більше 6 млн грн та на реконструкцію – 1,3 млн грн.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x