Найбільше в області подешевшали овочі

Найбільше в області подешевшали овочі

Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що споживчі ціни по області в серпні 2021 р. порівняно з липнем 2021 р. зросли на 0,4%. Інформують у ГУ статистики в Черкаській області.

 

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,1%. Найбільше (на 14,2%) подешевшали овочі. На 5,1–0,5% знизилися ціни на фрукти, безалкогольні напої, рибу та продукти з риби, кисломолочну продукцію, сири, масло. Водночас на 14,3% подорожчали яйця; на 5,3–0,8% зросли ціни на цукор, маргарин, макаронні вироби, сметану, рис, хліб, м’ясо та  м’ясопродукти, соняшникову олію.

Алкогольні напої та тютюнові вироби зросли в ціні на 1,3%, у т.ч.  алкогольні напої – на 1,8%, тютюнові вироби – на 0,7%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,7% відбулося в основному через подорожчання природного газу на 9,1%.

У сфері охорони здоров’я ціни знизилися на 0,1%, що зумовлено здешевленням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,3%. Разом з тим амбулаторні послуги подорожчали на 0,5%.

Ціни на транспорт зросли на 0,2% в першу чергу за рахунок подорожчання проїзду в залізничному пасажирському транспорті на 1,1%, палива та мастил – на 1,0%.

 

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x