Під час Черкаського книжкового фестивалю збиратимуть книги для військових

Під час Черкаського книжкового фестивалю збиратимуть книги для військових

У межах Черкаського книжкового фестивалю збиратимуть книжки для бібліотек військових частин та військових учбових закладів з усієї України. Акція відбудеться спільно з видавництвом «Наш Формат», ГО «Реформація» та Черкаським книжковим фестивалем. А також є складовою проєктів «Військо Читає» та «Бібліотека Сержанта».

 

Із 1 до 3 жовтня кожен відвідувач фестивалю в Черкаській обласній філармонії зможе придбати будь-яку книгу для акції та підписати, вказавши своє ім’я й побажання нашим захисникам. Пункт прийому книжок буде розташований на першому поверсі в приміщення філармонії. Додаткового драйву акції додадуть плакати Андрія Єрмоленка та фронтові ящики з-під БК, в які складатимуть книги для передачі військовим.

У якості свого чергового внеску до проекту «Військо Читає», «Наш Формат» буде подвоювати будь-яку придбану книгу видавництва та відправлятиме військовим по два екземпляри кожної книги, замість одного купленого. Також військовим можна подарувати будь-яку книжку іншого видавництва, що буде придбана на фестивалі.

«Військо Читає» − один із просвітницьких проєктів ГО «Реформація», що має на меті забезпечити військовослужбовців актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою та популяризувати читання як вид дозвілля в Українському Війську. Наразі в межах проєкту «Військо Читає» книги отримали 29 військових частин та військових навчальних закладів.

До кінця 2021 року в межах проєкту планується довести кількість книг, поставлених в ЗСУ та військові учбові заклади, до 50 000.

 

Нагадємо, вхід на Черкаський книжковий фестиваль − безоплатний. Ознайомитися із програмою заходів можна ТУТ.

 

Проєкт реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x