На Черкащині утримається тепла погода

Дата: 21-03-2017, 19:05

На Черкащині утримається тепла погода
Завершилась друга декада березня, яка видалась із середньою температурою повітря +3,9−+4,5°, що на 4° вище кліматичної норми. Максимальна температура повітря у найбільш теплий день 15 березня досягала +10−+11°. Мінімальна в найхолоднішу ніч 18 березня знижувалась до 0-3° морозу. Опади по території розподілялись нерівномірно, випало від 6 до 17 мм (67-142% декадної норми).

Із синоптичної карти видно, що на погоду Черкащини почала впливати південна частина атлантичного циклону, який рухається по більш північних широтах. Його атмосферні фронти розташовані досить далеко від нашого краю, тому суттєвих опадів не очікується. Проте, завдяки активному «виносу тепла», температурний фон значно підвищиться. Південні вітри та сонячні промені у найближчі три дні підвищуватимуть денну температуру до +14−+16º. Нічна температура у теплій повітряній масі утримається у межах +3−+5º. Потепління продовжиться до найближчих вихідних. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Значна «хвиля тепла» протягом поточного робочого тижня викличе підсихання ґрунту, активізацію ростових процесів рослин. Тепла з помірними вітрами погода може сприяти виникненню природних пожеж, тому уникайте спалювання сухої трави та листя.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода