У краєзнавчому музеї триває виставка «Ляльки в костюмах країн Європи»

У краєзнавчому музеї триває виставка «Ляльки в костюмах країн Європи»

Міський голова Анатолій Бондаренко відзначив подякою за активну громадську і волонтерську діяльність та особисту участь в організації виставки авторських робіт «Ляльки в костюмах країн Європи» керівницю громадської організації «Ми є поруч» Тетяну Волочай. Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

 

До слова, виставка «Ляльки в костюмах країн Європи» у межах Міжнародного мистецького проєкту «Українські ляльки мандрують світом» відбувається у обласному краєзнавчому музеї. Вона охоплює більше 70 робіт та діятиме з 12 до 25 жовтня 2021 року.

 

Учасники проєкту активно популяризують лялькарське мистецтво по всьому світу. Зокрема, Тетяна Золочевська з Німеччини – організатор, майстер української ляльки, адміністратор групи «Авторська лялька-мотанка» у Фейсбуці, голова німецько-української спілки «KOLOS», організатор виставок народного мистецтва України в Німеччині.

 

Також учасницями проєкту з діаспори є майстрині: Іванка Піняк (м. Страсбург, Франція), Ніна Хаген (м. Осло, Норвегія), Vanessa Jerba (Бразилія), Helena Jerypałowa (Польща), Олена Лузяніна (Португалія) та інші.

 

Загалом на виставці представлені костюми більш ніж 30 європейських країн, таких як: Австрія, Англія, Бельгія, Болгарія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Шотландія, а також з Південної Африки й Бразилії.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x