“Черкаські Мавпи” поступилися “Миколаєву” на виїзному матчі

“Черкаські Мавпи” у виїзному матчі поступилися “Миколаєву” із рахунком 76:82. Про це поінформували на сайті БК.

На початку матчу “Мавпи” повели з рахунком – 5:0, в обох атаках головною дійовою особою був Іван Ткаченко: спочатку він віддав передачу на Конате, а далі сам поцілив триочковий. Однак “Миколаїв” швидко адаптувався і здійснив ривок 9:0. Протягом першої чверті суперники лідирували з різницею в 5 балів. За стартовий відрізок Андрій Кальніченко  здобув 9 очок і допоміг команді отримати перевагу 22:15.

На старті другої чверті господарі мали перевагу в 9 очок. Але черкащани не дали супернику закріпитися на цій відстані. Ненадовго “Мавпи” вийшли вперед – 29:28. Потім гравці “Миколаєва” здійснили кілька дальніх кидків та перебували на захисних позиціях, що дозволило тримати перевагу – 39:33.

У четвертій чверті миколаївці відірвалися на 10 очок.  За п’ять хвилин до завершення матчу в “Мавп” гру повів Айзек Хемілтон, який набрав шість очок поспіль і скоротив різницю до чотирьох балів. Але на вирішальному етапі суперники поцілили кілька дальніх і середніх кидків, що дозволило отримати перемогу – 81:76.