Депутати облради передали нове обладнання медзакладам Черкащини

Депутати облради передали нове обладнання медзакладам Черкащини

Кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Роман Сущенко та представники фракції передали інноваційне обладнання обласному онкологічному диспансеру та кардіоцентру. Про це йдеться на сторінці кандидата у Фейсбуці.

Для Черкаського обласного онкологічного диспансеру закупили мобільний УЗД-апарат, яким можуть користуватися лікарі різних спеціальностей. Вартість обладнання становить 1 мільйон 600 тисяч гривень.

– Цьогоріч увесь депутатський корпус «Європейської Солідарності» приділяє значну увагу онкодиспансеру. Кожен із нас переймається питанням щодо облаштування нового бункеру й закупівлі лінійного прискорювача. Перемовини йдуть складно, адже залишається відкритим питання – в який спосіб придбати обладнання. Однак вважаю, що ми отримаємо успішний результат і життя наших громадян буде продовжено й врятовано, – зазначив Сущенко.

Завідувач обласного центру пластичної реконструктивної та малоінвазійної онкоурології Черкаського обласного онкологічного диспансеру Роман Морару-Бурлеску зауважив, що за допомогою нового УЗД-апарату є можливість виконувати обстеження на місці. Особливо це актуально в умовах пандемії. Тепер не потрібно везти пацієнта через хол або діагностичне відділення, де є імовірність інфікуватися коронавірусом.

– Не зважаючи на те, що фракція «ЄС» має політичних опонентів у сесійній залі, коли ми звернулися із пропозицією придбати  онкодиспансеру УЗД-апарат, то отримали підтримку й змогли вирішити це питання, – додав депутат Черкаської обласної ради від партії «Європейська Солідарність» Віталій Коваль.

Окрім цього, майже рік тому Черкаський обласний кардіологічний центр звернувся до депутатів облради з проханням придбати системи для електрофізичних досліджень та абляції серця. Вартість такого оснащення – шість мільйонів гривень.

– Команда «ЄС» має представництво в місті, районі й області, тож ми взяли відповідальність за покращення діяльності низки сфер. Зокрема, вирішуємо питання щодо виділення коштів на закупівлю медичних обладнань. Коли дізналися, що в нашому кардіоцентрі є ця проблема, то всі депутати одностайно проголосували, аби виділити таку суму, – сказав Роман Сущенко.

Як зауважила головна лікарка Черкаського обласного кардіологічного центру Світлана Журба, у закладі фактично вдруге відкрили відділення електрофізичних досліджень і втручань.

– Це відбулося завдяки депутатському корпусу «ЄС», які відгукнулися на наше прохання й зрозуміли потреби хворих. Вдячні, що депутати облради виділили 6 мільйонів гривень, аби придбати апарат, – зазначила Журба.

Депутат Черкаської обласної ради від партії «Європейська Солідарність» Олександр Радуцький додав, що це не єдиний лобізм щодо медичних закладів на Черкащині.

– Під час формування бюджету на наступний рік представники фракції обов’язково порушуватимуть питання щодо оснащення обласних лікарень, аби черкащани отримували якісні медичні послуги, – пояснив Радуцький.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x