Черкащани вибороли нагороди чемпіонату України з крос-дуатлону

Чемпіонат України з кросового дуатлону серед дорослих, юніорів та юнаків відбувся в Зарічанах 24 жовтня. Про це інформує пресслужба відділення НОК України в Черкаській області.

Крос-дуатлон – це різновид олімпійського виду спорту триатлону. Тут поєднано етап бігу, потім велогонки і знову біг.

До змагань долучилися 82 учасники з п’яти регіонів (Донецької, Черкаської, Закарпатської, Львівської та Житомирської областей). Черкаські спортсмени здобули низку нагород. Вони долали такі дистанції: дорослі та юніори – 6 км бігу, потім 20 км велогонки і знову 3 км бігу, юнаки – 3 км бігу, 10 км велогонки та 1,5 км бігу.

Так, Денис Снесар виборов золото серед чоловіків. Дар’я Бережна посіла перше місце серед юніорів та друге серед жінок. Денис Рижий став першим серед юніорів та другим серед чоловіків.

Також у результаті змагань Анна Мережко стала призеркою серед юнаків. У цій категорії Максим Лісун здобув срібло, а Катерина Мережко посіла третю сходинку.