Черкащани можуть повідомити про порушення під час виборів на «гарячу лінію»

Черкащани можуть повідомити про порушення під час виборів на «гарячу лінію»

Уже цієї неділі в області відбудуться чергові місцеві вибори. Куди звернутися, якщо ви стали свідком фактів порушення виборчого законодавства чи норм протиепідеміологічних заходів. Як поінформувала директорка Черкаського обласного контактного центру Лариса Ходаковська, в період підготовки до виборів та в день голосування виборці можуть звертатися на телефони «гарячої лінії».

 

Громадянам, які звертаються на обласні «гарячі лінії», надаються консультації з нагальних питань чинного законодавства України про вибори (зміна виборчої адреси, голосування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, відсутності в списках на голосування, голосування під час відрядження тощо). Забезпечуватиметься оперативне реагування на інформацію про факти порушення виборчого законодавства, прав виборців, порушення обмежень, встановлених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

Нагадаємо, Черкаський обласний контактний центр є суб’єктом Єдиної системи опрацювання звернень, забезпечує за допомогою програмно-технічного комплексу Єдиної системи безперебійне функціонування урядової «гарячої лінії» 1545 та обласної «гарячої лінії» за телефонами (0472) 36-11-13, 0 800 508 876, в межах повноважень надає можливість громадянам на реалізацію права звернення до центральних та місцевих органів виконавчої влади задля вирішення нагальних життєвих проблем, внесення пропозицій, отримання консультаційної допомоги тощо.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x