У Третій міській лікарні швидкої допомоги – нове обладнання

 У Третій міській лікарні швидкої допомоги – нове обладнання

Лікарі КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» відтепер можуть працювати на новому обладнанні. Для операційного відділення закладу придбали артроскопічну стійку американського виробництва. Про це інформують у пресслужбі Черкаської міської ради.

 

2,3 млн грн на ці потреби надійшли у якості субвенції з держбюджету.
«Це один з етапів розвитку нашої лікарні. Спочатку ми облаштували сучасну операційну: зробили ремонт, облаштували вентиляцію з обеззараженням повітря, придбали нові операційні столи, рентген-апарати для дослідження. Тепер наповнюємо операційну сучасним обладнанням», − говорить керівник лікарні Олександр Федорук.

 

За допомогою астроскопу можна проводити складні оперативні втручання на суглобах: колінних, плечових і дрібних,  а також зв’язках. Приміром, оперувати спортивні травми: пошкодження менісків, розриви зв’язок. На рік за допомогою нового обладнання можна буде оперувати до 200 людей з подібними патологіями.

«Зараз вся хірургія іде в цьому напрямку: з’являються інструменти, які дають змогу без розрізу потрапити в суглоб, вирішити питання і звідти піти, залишивши лише два невеликих отвори. Це розвиток на роки вперед, і це дає нам змогу закрити ще один напрямок в ортопедії – артроскопію. Це розвиток для нашого відділення, нашої лікарні і нашого міста. Це дасть змогу пацієнтам з Черкас отримувати послугу на місці, а не шукати її деінде», − говорить заступник директора КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Віталій Григор`єв.

 

Керівник Третьої лікарні Олександр Федорук повідомив, що тут планується облаштувати ще одну сучасну операційну та відкрити у закладі відділення кардіохірургії.

«Ми постійно приділяємо увагу розвитку медичної галузі міста. Загалом на медичну галузь у 2021 році з бюджету розвитку міста спрямували близько 60 млн грн. Із них близько 27 млн грн – на придбання обладнання, 33 млн грн – на капітальні ремонти і реконструкцію медичних закладів. Приємно, що у цьому питанні нас підтримує і держава. Цей напрямок і надалі залишається пріоритетним для мене та моєї команди, адже здоров’я – то є найбільша цінність», − прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x