Черкаські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 74,2 млн грн

Черкаські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 74,2 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом дев’яти місяців 2021 року провели 32 ревізії, 7 аудитів та 27 перевірок публічних закупівель.

 

Під час ревізій виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 190,5 млн гривень.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 64 управлінські рішення та використали 21 пропозицію, надану за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 24 контрольних заходів та розпочато 17 досудових розслідувань.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 1 позов до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 338,4 тис. гривень.

До 7 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 151 протокол про адміністративні правопорушення, 45 осіб притягнули до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 4 посадових осіб об’єктів контролю звільнено із посад.

В Управлінні діє телефонна «гаряча лінія» 63-85-90.

 

За інформацією Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x