Велосипедисти з Черкас вибороли 8 медалей всеукраїнських змагань

Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту в індивідуальній гонці на час серед усіх вікових категорій, а також третій етап Кубку України відбувся з 29–31 жовтня в Харкові. Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

На чемпіонаті за медалі змагались велосипедисти з Донецька, Кривого Рогу, Чернігова, Полтави, Житомира та Черкас.

Черкащину представляло 12 спортсменів. Так, Віталій Новаковський серед чоловіків став чемпіоном України, а Ростислав Царан здобув бронзову медаль. Серед юнаків Ярослав Кліменок закінчив гонку на трьому місці. Ганна Позднякова стала чемпіонкою серед молодших дівчат.

Каріна Левченко серед дівчат виборола срібну медаль, а також завершила змагання на третій сходинці п`єдесталу. Серед молодших юнаків Богдан Ліщенко посів перше місце. На третьому етапі Кубку України Костянтин Рибарук здобув бронзову медаль.