Майже 12 тисяч гривень – середня зарплата в області

Майже 12 тисяч гривень – середня зарплата в області

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у вересні 2021 р. становила 11 892 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн) і склала 100,4% до серпня 2021 р. та 118,6% до вересня 2020 р. Про це повідомляють у ГУ статистики в Черкаській області.

 

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися: будівництво; фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво машин і устаткування, не віднесених до інших угруповань; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; добувна промисловість і розроблення кар`єрів; виробництво автотранспортних засобів, причепів і   напівпричепів, інших транспортних засобів; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції; виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 1,9 раза.

 

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; поштовій та кур’єрській діяльності; виробництві електричного устаткування; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 68% від середнього рівня по економіці.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x