Світлана Волгіна: «За добу в медзаклади області з COVID-19 потрапили 140 «важких» пацієнтів»

Світлана Волгіна: «За добу в медзаклади області з COVID-19 потрапили 140 «важких» пацієнтів»

Усі пацієнти, які потрапляють у реанімаційне відділення Черкаської міської інфекційної лікарні, не вакциновані. Усі, хто помер від COVID-19, теж. Про це на брифінгу в ОДА розповіла директорка закладу Світлана Волгіна. Повідомляють про це у пресслужбі Черкаської ОДА.

 

Натепер у медзакладах області отримують стаціонарне лікування 935 пацієнтів. Із них 934 – з вірусною пневмонією, 927 хворих отримують кисневу терапію.

Світлана Волгіна зауважила, що медична система області працює зараз із великим перевантаженням. Для того, щоб надавати допомогу хворим на COVID-19, лікарі перекваліфіковуються.

«Вакцинуватися потрібно. Різні хронічні захворювання не є протипоказами вакцинації від COVID-19. Онкохворі, люди із серцево-судинними захворюваннями, вагітні насамперед мають бути вакцинованими. Тому що це група ризику в проявах захворювання, розвитку хвороби та летальності», – сказала директорка Черкаської міської інфекційної лікарні.

Єдиним абсолютним протипоказанням до щеплення конкретною вакциною є анафілактична реакція на першу дозу цієї вакцини.

 

Тимчасовими протипоказаннями є:

– гострі захворювання з підвищенням температури вище 38,0 °C;

– лікування моноклональними антитілами або реконвалесцентною плазмою;

– введення вакцин проти інших інфекційних хвороб;

– проба з туберкуліном або аналіз крові на туберкульоз (IGRA);

– COVID-19 в анамнезі.

 

«Ті, хто вирішив щепитися, мають пам’ятати, що два тижні до та після вакцинації потрібно обережніше ставитися до свого здоров’я, щоб не було співпадіння на період вакцинації та інфікування. Імунна відповідь формується за два тижні після зробленої другої дози. До того організм людини перебуває в робочому процесі формування імунітету», – сказала лікарка.

Світлана Волгіна наголосила, що вакцинований повинен і надалі дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічних рекомендацій.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x