Студрада ЧДТУ активно розпочала новий навчальний рік

Студрада ЧДТУ активно розпочала новий навчальний рік

Студентська рада Черкаського державного технологічного університету зібралася на перше засідання у новому 2021−2022 навчальному році. Під час зібрання молодь розглянула низку питань,  спланувала заходи на найближчий час та прийняла до лав Студентського самоврядування ЧДТУ нових активістів: Ярослава Яшного, Ігоря Васічкіна, Марію Дішлі, Єлизавету Коротку та Вікторію Степанову. Про це інформують у пресслужбі ЧДТУ.

 

Разом із цим, Студентська рада спільно з Відділом студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ розробила анкети для першокурсників задля виявлення нових талантів та активістів.

 

Студентська рада ЧДТУ і Відділ студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ заохочують молодь слідкувати за подіями студентського й культурного життя університету в соціальних мережах https://instagram.com/stud_rada_chstu ; https://t.me/stud_rada_cstu. Також можна звертатися особисто  у Відділ студентського розвитку та культурних програм в кабінет 218 в другому корпусі, або ж у Студентську раду, що знаходиться поруч в кабінеті 216. 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x